Справжній збройний напад на поліцейських стався у Білгород-Дністровському районі. Там агресивний чоловік спочатку намагався дати інспекторам великий хабар, а потім влаштував стрілянину. Фігуранта оперативно затримали правоохоронці.
Повідомляють у Головному управлінні Національної поліції в Одеській області.

Нічний кримінал у Татарбунарах
Суд уже обрав підозрюваному жорсткий запобіжний захід. Його відправили під варту без права внесення застави за хуліганство та спробу підкупу посадовців. Тепер зловмиснику офіційно повідомлено про підозру. Все закінчилося ізолятором.

А почалося все з банального дорожнього інциденту в Татарбунарах. Патрульні зупинили іномарку “Mercedes-Benz” через порушення водієм правил. З’ясувалося, що керманич раніше вже втратив права за алкоголь. Він знову був п’яний, але відмовився від тестування і запропонував копам 10 тисяч гривень.

“Про пропозицію надання неправомірної вигоди інспектори повідомили на спецлінію 102 та викликали на місце слідчо-оперативну групу для документування злочину. Відносно правопорушника інспектори СРПП склали адміністративні матеріали про порушення правил користування ременями безпеки; керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування транспортними засобами; повторне протягом року керування транспортними засобами особою в стані алкогольного сп’яніння Кодексу України про адміністративні правопорушення, а автомобіль вилучили та помістили на арештмайданчик”, – зазначив начальник відділення поліції №2 Білгород-Дністровського районного відділу поліції Едуард Коломієць.
Невдовзі конфлікт спалахнув із новою силою. Перелякана сусідка викликала поліцію через погрози вбивством їй та дружині водія. Агресор зустрів поліцейських вогнем із пневматичної гвинтівки, пробивши скло службового авто. Це був шок.

Зловмисник також активно розмахував ножем та бойовою гранатою. Жертв удалося уникнути завдяки професійним діям оперативників. Поліція вилучила зброю та небезпечний боєприпас для проведення детальної експертизи.
Слідство триває.





