Через роботи енергетиків сьогодні повністю припинено рух трамвайного маршруту №20. Пасажирів замість рейок перевозитиме звичайний автобус. Про це офіційно оголосили представники Одеської міської ради, посилаючись на публікацію у мережі.

Важлива лінія тимчасово закрита. ДТЕК Одеські електромережі проводить екстрений ремонт.

Для зручності одеситів на цей період запущено спеціальні автобусні рейси. Вони дублюють шлях від Херсонського скверу до Хаджибейського лиману. Також містянам радять скористатися звичайними маршрутними таксі, які пов’язують житлові та промислові райони на цій ділянці.

Перелік закритих станцій

  • Херсонський сквер;
  • Хлібозавод №1;
  • Слобідський узвіз;
  • Завод “Стальметиз”;
  • Лакофарбовий завод;
  • Завод “Біостимулятор”;
  • вул. Республіканська;
  • Нафтозавод;
  • пров. Хаджибеївський;
  • Сільгосппідприємство;
  • вул. Енгельса;
  • Гастроном;
  • вул. Гладкова;
  • 5-а станція Хаджибейської дороги;
  • Хаджибеївський лиман.

Влада обіцяє відновити сполучення одразу після завершення технічного обслуговування мереж.

Ілюстративне фото з Google

Поділитися:
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *