Жахливий випадок стався на Одещині. Там під час відпочинку на місцевому водосховищі загинув п’ятнадцятирічний юнак. Зараз співробітники поліції ретельно з’ясовують усі обставини та передумови цієї події.
Рятувальні та операційні служби отримали повідомлення про інцидент від жителя Татарбунарської громади. Дзвінок на спецлінію 112 надійшов приблизно о другій годині дня. Подія зафіксована у п’ятницю, 26 червня.
Про це офіційно інформують представники Головного управління Національної поліції в Одеській області.
Поліція розслідує утоплення неповнолітнього
Загиблий підліток виховувався у благополучних умовах. Родина підлітка має виключно позитивні відгуки серед місцевих мешканців за своїм місцем проживання. Слідчі наразі розглядають питання щодо відкриття кримінального провадження та внесення відповідних відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
“Попередньо встановлено, що підліток відпочивав на водоймі і потонув”, – сповіщають правоохоронці.
Громадянам вкотре нагадують про важливість дотримання базових правил безпечної поведінки біля водойм. Купатися дозволено виключно на офіційно облаштованих для цього пляжах та спеціальних локаціях.
Фото: Національна поліція





